Homestaging

Zvyšte cenu Vaší nemovitosti až o 20%, kvalitní přípravou, fotodokumentací a videoprohlídkou. Čím lepší prezentace, tím vyšší odezva, tím vyšší zisk z prodeje.

Získat Homestaging
 • PRODEJ NEMOVITOSTI
  Uděláte první krok k získání informací, než se rozhodnete prodat svou nemovitost.
 • KOUPĚ NOVÉHO BYDLENÍ
  Zjistíte, kolik finančních zdrojů získáte prodejem své stávající nemovitosti.
 • DĚDICTVÍ
  Získáte podklad pro notáře k dědickému řízení zdarma.
 • VYROVNÁNÍ MAJETKU
  Zjistíte aktuální hodnotu Vašeho majetku, abyste věděli, jak se majetkově vypořádat.
 • HODNOTA MAJETKU
  Budete vědět, jakou má Vaše nemovitost aktuálně hodnotu vůči realitnímu trhu.
 • DÁREK
  Uděláte tím radost, někomu kdo prožívá, nebo bude prožívat zmíněné životní situace.
Získat odhad zdarma

Hodnocení

Velmi nám pomohl odhad pana Peterka, který velmi profesionálně dokázal zajistit cenový odhad nemovitosti, kterou jsme se sourozenci zdědili po rodičích. V této, pro nás velmi těžké situaci, se citlivě zhostil svého úkolu. Díky panu Peterkovi a jeho celkového přístupu, bylo celé dědické řízení o něco snesitelnější. Ocenili jsme, že je odhad zdarma a nemuseli jsme vynakládat další finance do řešení pozůstalosti a společně s notářem jsme celou záležitost zdárně vyřešili.

Jelínková K.

Prodávali jsme náš byt, ve kterém jsme bydleli přes 10 let, a když jsme byt kupovali před x-lety, kupní ceny byly úplně jiné a jelikož jsme nevěděli jakou hodnotu má naše nemovitost, tak jsme se obrátili s manželem na pana Lukáše Peterka, který nám jako jediný udělal odhad ceny zcela zdarma. Byli jsme s jeho profesionální prací velice spokojeni a nadšení. Byt se nacenil dle odhadu pana Peterka a do měsíce byl náš byt bez problému prodaný. Dále jsme ocenili přístup pana Peterka, že nám našel i vysněný domeček, který jsme si na stáří s manželem velice přáli. Doporučuji se na pana Peterka vždy s důvěrou obrátit.

Petra Kadlecová

Chtěli bychom velice poděkovat panu Peterkovi, že nám nabídl možnost využít službu odhad ceny nemovitosti zdarma. S přítelem jsme velice pracovně vytíženi a neustále jsme odkládali řešení problému s prodejem našeho bytu. Tím, že jsme dostali velice rychle zpracovaný odhad ceny našeho bytu a ještě zdarma, nadchlo nás to a rozhodli jsme se už neoddalovat tuto záležitost a pustili jsme spolu s panem Peterkem do hledání kupce. Kdyby nebylo nabídky zpracování odhadu cenu nemovitosti, stále bychom odkládali řešení této situace a ještě dnes bychom bydleli v našem starém bytě.

Lenka Potočková

P. Peterku, díky Vašemu odhadu ceny nemovitosti jsem od začátku prodeje měla nastavenou správně cenu nemovitosti a prodej mého bytu byl tak brzy prodán. Velice jsem byla překvapena profesionální prezentací Home Stagingu, který tak navýšil cenu mého bytu. Moc Vám děkuji

Monika Plachá

Při rozvodu s mým dnes již bývalým manželem jsme se dohodli, že dům, ve kterém jsme žili, prodáme a peníze, které dostaneme za něj si rozdělíme. Neměla jsem však vůbec představu, jakou má naše nemovitost cenu. Bála jsem se ale, že nebudu mít dostatek přebytečných financí, abych si mohla nechat udělat odhad nemovitosti a věděla tak, že dostanu to, co mi opravdu náleží. Všude na internetu jsem viděla, že lidé dávají tisíce korun za odhady. Pak mi byl ze strany pana Peterka nabídnut odhad nemovitosti zdarma, čehož jsem bez váhání využila. Díky tomuto odhadu jsem věděla, kolik mi po rozvodu zůstane peněz, když se s manželem vypořádáme. Byla jsem hlavně ráda, že to pro mě nebyly další výdaje navíc.

Karin Nezvalová